Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż, ten codzienny, znacznie różni się od tego który wykonuje się na wszelakie ważne okazje. Na przykład makijaż na sylwestra najczęściej jest makijażem mocnym i rzucającym się w oczy. Ale na co dzień większość pań nie maluje się w ten sposób. Często mogłoby to wyglądać nawet komicznie. Wiele przedstawicielek płci pięknej nie ma jednak czasu, ochoty ani umiejętności, aby wykonywać sobie codziennie rano makijaż. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego makijażu na pewno jest makijaż permanentny.

Makijaż permanentny to trwały makeup. Daje on możliwość na to, aby w bardzo estetyczny i wygodny sposób skorygować linię ust. Aby je uwydatnić i powiększyć, a tym samym – wypełnić dowolnym kolorem. Makijaż permanentny makeuppermanentny świetnie koryguje również brwi oraz linię oczu. Makijaż tego rodzaju daje gwarancję długoletniego efektu upiększającego. Makijaż permanentny to swego rodzaju naturalny makijaż, który podkreśla urodę każdej przedstawicielki płci pięknej. Nie dość, że dodaje on uroku, to jeszcze koryguje bardzo wiele niedoskonałości. Bardzo istotne jest jednak to, aby makijaż permanentny pozostawał w harmonii z naturalnymi rysami twarzy. Dlatego każdy specjalista wykonujący klientce taki makijaż musi w odpowiedni sposób dopasować barwę, odcień oraz intensywność pigmentu.

Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze przez okres około trzech lat. Ale nie u każdej kobiety będzie to taki sam czas. Na trwałość makijażu wpływa bardzo wiele czynników. Najważniejszy to układ odpornościowy.