Zmysłowy makijaż na wieczór

W ostatnich dniach roku wiele osób spędza czas na gorących dyskusjach o tym, gdzie w tym roku spędzimy noc sylwestrową. Wiele osób na ostatnią chwilę jeszcze szuka wolnych miejsc w hotelach czy pensjonatach. Ale to bardzo gorący czas, który skupia się na poszukiwaniu… odpowiednich fryzur i makijaży. Bo przecież noc sylwestrowa to jednak z najważniejszych nocy w roku. Każda z przedstawicielek płci pięknej chce swoim wyglądem zachwycać. Kreacja i fryzura wydają się być najważniejsze. Czy aby odpowiednio wykonany makijaż nie schodzi na drugi plan? Nie – każda z pań wie jak ogromną rolę odgrywa profesjonalny makijaż. A tym bardziej, że w Sylwestra można naprawdę poszaleć. Makijaż sylwestrowy może być oryginalny, mocny i wyrazisty. W końcu Sylwester to naprawdę wyjątkowa impreza.

ekstrawagancki makijaż sylwestrowyBale sylwestrowe najczęściej charakteryzują się bogactwem oraz różnorodnością. Nie brak tu przepychu. Również w strojach, fryzurach i makijażach. Kreacje sylwestrowe mają mocne kolory (ciemne i ostre). Fryzury i makijaże sylwestrowe także. Nie brakuje akcentów pełnych połysku i oczywiście brokatu. Mimo tego, że makijaż na sylwestra jest mocny i wyrazisty, to wcale nie oznacza to tego, że ma być także ciężki. Trzeba pamiętać o tym, aby kupować kosmetyki kolorowe dobrej jakości. Mocny makijaż nie oznacza od razu, że ma być ciężki, niekomfortowy i niezdrowy dla cery.sylwestrowy makijaż oczu

Warto pod makijaż zastosować rozświetlającą bazę. Można zainwestować również w dobry podkład. Koniecznie należy upudrować całą twarz, również usta oraz powieki. Do tego warto zastosować sypki puder, który ma bardzo dobre właściwości utrwalające. Nie należy także zapominać o brwiach. To element na twarzy często w makijażu pomijany. A przecież odpowiednio zarysowany i podkreślony łuk brwiowy dodaje mnóstwo uroku. Szczególnie w tak wyjątkową noc jak Sylwester.